Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Gość nie jest kimś zupełnie znikąd, jest na giełdzie ładnych parę lat. To jak z Zielińskim rozkręcili Columbusa jest imponujące, trzeba być ostatnim trollem, żeby to negować. Chłopaki z moich stron pracują na różnych szczeblach w columbus i wszyscy sobie chwalą organizację i klimat w firmie. A to dla mnie jako inżyniera produkcji jest pierwszym symptomem dobrego zarządzania. Póki co, wszystkie jego działania były i są z grubsza ok. Na efekty w innych firmach trzeba będzie trochę poczekać, jedyne co budzi pewny niepokój u mnie to temat SM, więc szerokim łukiem omijam synergę. Choć wszystkim którzy uwierzyli i zainwestowali życzę powodzenia. Generalnie widzę u Ciszewskiego symptomy osoby która nie tylko w taktycznym ale i strategicznym sensie wie co chce i jak chce to zrobić i sensownie buduje struktury. Zainteresowanym polecam J.Collins J.Porras wizjonerskie organizacje