Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Łosie w konkursie kto ma dłuższe poroże, hehehe. Kto da niżej,hocki klocki po parę kilo.Śmiech. Ale to chyba ta cyfroza? Jesteśmy uzależnieni od gadżetów, gł androidów... A teraz przykład,cyfrozy.Mamy przekręt (kierunku ruchu akcji)Januarego w lutym,czyli co? Kotwica Columbus poszła w dół(a nie mówiłem),a co za tym idzie,cała reszta.Tak to jest jak się inwestuje stadnie,owczy pęd. Macie sporo racji, jeśli idzie o marnowany potencjał spółki. Dziadostwo na całej giełdzie,a czy tu kaczor donald czy inna kaczka,im to w zasadzie wieje.... Ale i tak okazję są i będą.na razie tylko rękawice na wirusa mają wzięcie))) Pamiętacie muzykę z dead island I tam był ten snajper,i on tam pomagał. Spoko,snajper czuwa, koronavirus przestanie straszyć.TO NIE KONIEC ŚWIATA. Kto śpi spokojnie? Ten kto ma po trochę tu,trochę tam. Jedno jajko w koszyczku o nazwie złoto,drugie w akcje.A jeszcze jedno w ludzi,ale nie żeby rzucać w ludzi,tylko zjednywać sobie ludzi,na ciężkie czasy... Mabion pracuje nad lekiem,ale może jaką szczepionkę wymyślą na cov??? Zaczęła się kręcenie drugiej serii Wiedźmina,czy Pli coś tu skapnie?