~wers

Izdek - nic nam nie puszcza. Przynajmniej mnie :). Uspokój się Izdek. . Od pół roku olewam Cię równo, i nigdy nie odpowiadam na Twoje komentarze. Nie szukam z Tobą zaczepki, prawda? Nie wychodź teraz jak te trolle tutaj i nie piej że miałeś rację. Nie wypada zwyczajnie. Nikt nie wie jak to się sprzedaje i tyle. Ale jeśli słabo, to nie bój nic. Ja będę pierwszy , który wyjdzie na to forum i napisze że się pomylił - i będziecie po mnie wtedy jeździć. Nie ukrywam się jak widzisz na spadkach, nie zmieniam IP ani nicka. Honor trzeba mieć, a błędy popełnia na giełdzie każdy. Mnie też się to zdarza, choć coraz rzadziej. Napisz lepiej ile gotówki w kasie podejrzewasz że może być na koniec 2019r?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.