Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tak się zastanawiam czy nie sprzedać części akcji żeby zaksięgować straty. W ten sposób można przynajmniej wykorzystać tę cenę.
Tylko pytanie czy jeśli sprzedam akcje w środę to w tę samą środę będę mógł odkupić? Przykładowo chce sprzedać 100 akcji. Teoretycznie nawet przy dzisiejszym małym obrocie można by to zrobić.