~zawosz

Dnia 2020-02-17 o godz. 22:07 ~qwerty napisał(a):
> Dnia 2020-02-17 o godz. 18:05 ~zawosz napisał(a):
> > Dnia 2020-02-17 o godz. 17:21 ~viki napisał(a):
> > > Dnia 2020-02-17 o godz. 15:28 ~abra napisał(a):
> > > > Dnia 2020-02-17 o godz. 14:52 ~tom napisał(a):
> > > > > Pozytywnym efektem jest to,że uświadomił akcjonariuszy z kim mamy do czynienia. Aby trzymać się od jego spółek z daleka pomimo zapewnień o dochodowości jego działań gdyż cały zysk jest kasowany przez niego a nam pozostaje tylko pisanie.
> > > > >
> > > >
> > > > Co to dało pozytywnego? Nie pytam kogo poinformował tylko co pozytywnego to dało. Proste pytanie
> > >
> > > Jakoś ujadacze Szczęsnego milczą jak mają powiedzieć jaka korzyść z ich Pana dla akcjonariuszy
> >
> > prowokujesz ?,czy raczej na ogłoszenia liczysz?
>
> Kolejny ujadacz Sz. który nie potrafi :)

co nie potrafi?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.