Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
A. Mogą zdjąć z giełdy bez wyciskania jeśli zechcą to przegłosować.
B. Wycisnąć mogą przy 95% udziału w kapitale
a) wezwą i skupią do skutku jw. to metoda szybka i najczęściej praktykowana w podobnych przypadkach przejęć przez fundusze. Szybkie wezwanie z ewentualną późniejszą max kilkunastoprocentową premią.
b) mają czas w co wątpię i będą wzywać skupować i czekać na efekt, jeśli go nie uzyskają rozwodnią kapitał kolejną emisją i pozamiatają
Moim zdaniem chcą 100% PND wcześniej czy później. Zysk ma być tylko ich. Nie Wasz. Czy nasz. Wszystko jedno.