lawyer_mz

Pełna zgoda, idealnie widać zainteresowanie. Nasza perła pomimo super wzrostu w tamtym roku nadal sobie leży w ciszy, mamy 1770 obserwujacych podczas gdy na grzankach po 20+ tysięcy. Zacytuje tu Federico z forum PAVM:
"God Bless all of you who believe, who have faith, who have patience and have not flip for pennies but believe this company can help others and is worth dollars"
Obyśmy mogli juz niedługo takie slowa powiedzieć w odniesieniu do naszej perly ;)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.