Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Piekne potwierdzenie przez sama Spolke. Wiec od dzis rekomendacje Knf uniemozliwiajace wyplate pieniedzy ze spolki traca moc.zarzad zostal pozbawiony argumentow (ocena BION) aby blokowac wyplacanie kasy ze spolki poprzez skup akcji
dzisiejszy komunikat Zarzadu:
“W związku z faktem, iż decyzji KNF w zakresie cofnięcia zezwolenia na prowadzenie działalności towarzystwa funduszy inwestycyjnych nadano rygor natychmiastowej wykonalności informujemy, że od dnia 5 lutego 2020 roku fundusze inwestycyjne zarządzane dotychczas przez ALTUS reprezentowane będą przez depozytariuszy tych funduszy, a ALTUS przestaje być towarzystwem funduszy inwestycyjnych w rozumieniu art. 38 ust. 1 Ustawy”
Panie Ladko idziemy po kase krora trzymales i nie chciales jej wyplacic wlascicielom czyli Akcjinariuszom!
Mam nadzieje ze juz Panie Ladko otworzyles strone pracuj.pl