ghost-man

dobry cynk był jeśli ktoś to wyłuskał o 9,30 rano .. :) :)

Re: Cytaty z Fijałkowskiego - gościa patrzącego z podniesioną głową Autor: ghost-man [88.156.32.*] 2020-01-21 09:32
Dnia 2020-01-21 o godz. 08:37 ~bart napisał(a):
> Jak ktoś uważa że na T-bullu dzieją się jakieś wały to niech lepiej zerknie na ostatnie kilka dni co zrobili na BAH, komedia z Jaguarem :)

widzę że też nie chce Ci się wyjaśniać koledze Tłumikowi ..:) :)
BAH dziś obawiam się że nie wejdzie bo chyba nie zgłosili wniosku o odwieszenie
dziś gramy na moim gniocie ..ALI :) :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.