Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Spółka ma obecnie prawdopodobnie dwa zespoły (co na tak młodą spółkę jest dobrym wynikiem). Obstawiam ze na podstawie Sweetest Dungeon powstają Gignaci, drugi zespół po zakończeniu praca nad Bee rozpoczął kolejną grę w świecie zwierząt. Ar Kicker to martwy punkt i dobrze patrząc jak trudno się wybić na rynku mobilnym (przykład Boombit i Vivid). Oznaczałoby to ze gra o której piszesz jest w produkcji od okołu pół roku, to za mało aby pokazać coś konkretnego a tym bardziej jakościowego (nawet jeżeli gra będzie mieć potencjał). Pokazanie jej w tym kwartale, gdzie powinni skupić się na Gigantach (jeżeli coś jeszcze znaczy ta gra) i zająć się ich promocją a tą w spokoju rozwijać, oznaczałoby ze chcą tym samym przykryć słabe wyniki sprzedaży Bee. Dobre wyniki przy obecnej kapitalizacji i tak dałyby paliwo do wzrostów. Byłoby to zagranie pod kolejne ubranie akcjonariuszy a nie w kierunku graczy (a to oni powinni być ważniejsi w kwestii jakości i komunikacji na temat nowej gry), idąc tym samym drogą Jujubee a nie 11Bit, które tu jest wspominane jako większy brat.