~Olo

Jeden z największych pośredników finansowych w polsce a kapitalizacja 12 mln zł.
Moze jest tak jak piszesz ze nie zwracają uwagi, ale można do nich napisać bo jednak jest to informacja mocno wprowadzająca w bład.
Bo cena jest szokująco niska, sprawdzalem na biznesradarze to jest obecnie jedna z najtanszych spółek na GPW jesli chodzi o C/WK
w przypadku pojawienia sie zysku na tej spółce kurs wystrzeli. Tak bylo kiedys z monnari jak poszła z 2zł na 20zł. Pamietam jak pare lat temu kupowalem spolke Rankprogress wlasnie na podstawie tego ze byla tania w grudniu bodajze 2015 roku po 50 groszy a od stycznia jazda sie zaczela na papierze. Duzo bylo takich przykladow, dlatego jakis niewielki pakiecik chyba warto posiadac bo sytuacja jest absurdalna

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.