~hp

Zgadza się, w zeszłym tygodniu przekręciło się na spadkach około 60k akcji za około 2 mln co jak na PLI to sporo. Te 5k. Sikory wyglądają na tym tle niewinnie. Spodziewałem się w weekend kolejnych komunikatów, ale nic nie poszło.Teoretycznie mają jeszcze na to czas, więc nic nie wiadomo. Moim zdaniem reakcje na serial nie mają większego znaczenia jeśli prawdą jest że mają w planach kolejne 4 sezony, to dla PLI dobra wiadomość, zapewnienie stałych przychodów. Zgadzam się z fanpli że wszystko to wygląda tajemniczo, a może to po prostu kolejna zabawa spekuły na mało płynnym NC. Po świętach pewnie wszystko się wyjaśni jeśli nie pójdą kolejne komunikaty o sprzedaży przez władze spółki.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.