~fanpli

infantylne dość to, chwalenie się średnią zakupu - zresztą nie podlega to weryfikacji
reggaer, ty już to robisz kolejny raz, akurat ciebie o coś takiego nie podejrzewałem
to, jest giełda i inwestor zawsze powinien zachować w temacie swojego portfela więcej dystansu i powściągliwości, a strach nie powinien mu być obcy
polemika na forum i badanie nastrojów tak, ale...ech, zresztą i tak każdy zrobi i napisze co chce
co prawda, kto bessę 2007 r przeżył tak jak np ja, powinien być odporny na wszelkie fluktuacje, ale jednak ja też się często boję
i to pomimo, że wybór akurat tej spółki uważam za świetny
konkludując >>>> co, cię nie zabije to cię wzmocni, ale podchodzić do wszystkiego z respektem zdecydowanie powinno się !

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.