~posiadacz

Walne zgromadzenie odstąpiło od podjęcia uchwały w sprawie powołania na koszt spółki rewidenta do spraw szczególnych z uwagi, iż do dnia walnego zgromadzenia nie została wskazana nazwa biegłego rewidenta, który miałby przeprowadzić badanie.

W dniu 12 grudnia 2019 r. doszło do powołania nowej Rady Nadzorczej Presto S.A. w skład której weszli:
1. Krzysztof Grabczak
2. Bartłomiej Kochalski
3. Adam Plesiak
4. Konrad Bauman
5. Krzysztof Rawa
6. Mariusz Stepień

Równocześnie Spółka informuje, że Rada Nadzorcza Presto S.A. odwołała z dniem 12 grudnia 2019 r. z funkcji Prezesa Zarządu Pana Adama Dziedzica i powołała na Prezesa Zarządu Pana Mirosława Szczęsnego.

A może trzeba takowego wybrać po zapoznaniu się z dokumentacją?
Czekamy na wykaz obecnych na NWZA i dane o członkach RN. SII jest zaangażowane w pomoc więc chyba wszystko jest OK

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.