~Aero

Dnia 2019-12-15 o godz. 14:33 ~noone napisał(a):
> Dnia 2019-12-15 o godz. 12:45 ~okoń napisał(a):
> > UCHWAŁA NR 11  NADZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA PRESTO SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE Z DNIA 12 GRUDNIA 2019 R. W SPRAWIE ODSTĄPIENIA OD PODJĘCIA UCHWAŁY W SPRAWIE POWOŁANIA NA KOSZT SPÓŁKI REWIDENTA DO SPRAW SZCZEGÓLNYCH
> >
> > § 1
> >
> > Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Presto S.A. postanawia odstąpić od podjęcia uchwały w sprawie powołania na koszt Spółki rewidenta do spraw szczególnych. -----   § 2  Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia. ------------------------------------------------------   Uchwała została podjęta w głosowaniu jawnym, przy czym: -------------------------------  - oddano głosy z 12.933.853 akcji, stanowiących 44,85 % kapitału zakładowego, ------------------------------------------------------------------------------------  - oddano 12.933.853 ważnych głosów, z czego: 12.933.853 głosów za podjęciem uchwały, 0 głosów przeciw podjęciu uchwały oraz 0 głosów wstrzymujących się, ---------------------------------------------------------------------------- nie wierzcie nikomu i .
> > >
> > >
> > >
> > >
> Co konkretnie masz do powyższego? Podaj argumenty do bezmyślnej tezy.
>

A masz gwarancje, że w Spółce są wystarczające środki aby tego rewidenta opłacić?
Może niech najpierw nowy Prezes i RN sprawdzą, jak wygląda sytuacja

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.