~realista

oczywiście, że żadnych odpraw nie będzie, bo nie ma takiego obowiązku. Zamkniecie sklepu to jest likwidacja stanowisk i juz.

A co do dostawców, którzy uważają, że jest szansa na odzyskanie kasy......jezeli sie nie zgodzą na konwersję na akcje, to firma upadnie, a wtedy w kolejce podziału masy spadkowej i tak sa za bankami i obligatariuszami, zatem ni liczyłbym na cokolwiek.

A jezeli dokonaja konwersji należności na akcje, to .....sami wiedzą co to za interes

Więc sytuacja raczej patowa

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.