~zxc

Cieszę się, że jest tyle zleceń i pracy.
Tylko pytanie czy firma i zarząd są w stanie temu sprostać. Wiadomo, mieli mniej pracy, więcej czasu nad jednym projektem- a też wiemy że parę minut cinematiku robią grube miesiące. Teraz będzie będą musieli zatrudnić jeszcze więcej ludzi, stworzyć jeszcze więcej teamów. Z drugiej strony tak się buduje potęgę firmy. Trzeba stawiać sobie nowe i coraz większe wyzwania i stawać silniejszym na rynku. Również coś czuję, że 2020 będzie wielkim, przełomowym rokiem. A swoją super CEGŁĘ może dołożyć Wiedzmin, który ma szansę stać się wielkim hitem- na razie jeszcze wielkim hypem.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.