Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
@ laila, chej dobrze kombinujesz jak posokowiec z tymi kanałami dzięki którym u nas kombinują. Pisałem wiele razy że jeszcze jedna fala wyprzedaży, do tego lop powiększają bo są pazerni, ale nie chce mi się już tego tłumaczyć.
Bardziej mnie zastanawia co aleep odiwania, masz z nim dobry kontkt?, kilka razy mnie zmylił z tropu....., pytałem o LL silver jak się kumulowało na 15,00$ i nie pomógł pytałem też o platynę LL na 876 i też nie pomógł - gdybym znalazł potwierdzenie to bym mógł przez rok odpocywać. Gdzie on gra, bo słabo pomaga.
@ Zosia z tym gongiem Matołusza na WS we wrześniu to idealnie trafił - był film na YT to skasowali. Pamiętam mu że sprzedał BZWBK po 400 bo wiedział że będzie taniej, ale to tylko taki medialny Pinokio