Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie żyje forum i nie chce mi się tlumaczyc sto razy tego samego takim osoba jak np.ty czyli takie które szkole widziały tylko od zewnatrz, a teraz wychodzi elementarny brak wiedzy i totalny brak logiki :) napiszesz nareszcie co tu robisz? Bo zadałem te pytanie ze sto razy i nie potrafisz odpowiedziec? Marnujesz tutaj czas chodziennie od roku, niby wisisz, niby nie potrafisz wyjść, spółka zła i nic nie robisz, a ty akcji nie chcesz sprzedać, dawno już byś sprzedał, stratę byś dawno odrobił na np.columbusia, ba już bys nawet ładnie zarobił, a stratę odpisał od podatku, ale nieeee bo ty wcale nie wisisz tylko probujesz nieudolnie kręcić kolka jak prawie inwestor src,ktory się tylko wymadrza, a walk głupoty, że aż oczy bolą :) ale całe dni nadajecie, od rana do wieczora, jak ta spolka zła, że wzrost nieważny, że wszystko jest źle i trzymać się z daleka, ale marnujac tu całe dnie, caritas? :)