~_op

Dnia 2019-11-08 o godz. 05:50 ~Roger napisał(a):
> Obawiam się że zbyt wielu za długo się tutaj męczyło i muszą opuścić pokłada i wtedy dopiero ruszymy dalej.
> Jak będzie to tradycyjnie zobaczymy.

Masz rację ale to chyba jest okazja do zwiększenia zaangażowania w tą spółkę, biorąc pod uwagę dotychczasowe działania, plany na przyszłość ( akwizycje lokalnych firm i konsolidacje ) perspektywy, stabilny i przewidywalny akcjonariat większościowy ( no może poza ABS który czasem bywa nieprzewidywalny, ale to nie problem ). Wrócę do tego posta za 2-3 lata i zobaczymy piszę go przy poziomie 1,4 zł. za akcje. Po zakończeniu projektu w zasięgu swojego światłowodu będą mieli około 50 tyś. potencjalnych abonentów, załóżmy, że 40 % z nich uda się im podłączyć w ciągu 2-3 lat . to daje około 20 000 nowych abonentów to łącznie z tymi których już mają i kilkoma planowanymi akwizycjami na obszarze lokalnym powinno dać 28-30 tyś. 30 000 x 50 zł /mc. ( średnie ARPU ) = 1,5 mln. x 12 mc. to daje 18 mln. przychodu rocznie.To tyle jeżeli chodzi o potencjał Ale jak będzie zobaczymy ( tradycyjnie ) :-)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.