Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
To byłoby przyjemne dławienie,ale póki co to dla mnie Sci-Fi. Warranty nie są zadnym argumentem. Mało to przykładów wokół??? Choćby dawna Data... Cena akcji nigdy tam nie dotarła
Nie śledzę ATMu ale skąd wziąłeś sobie cenę 11zł ???
Sprawdziłem i w 3 komunikatach spółki z 30.09.19r podane są widełki cenowe 0.95zł-11zł za warrant...
Nie ma w nich ceny objęcia...
Mimo wszystko obyś miał rację bo Kebab znowu słabuje, KupiVip też, prawdopodobnie także i Tatilbudur.
A przy takim exicie to i PEM złapałby opłatę zmienną (chyba) a mam już na nim sporą pozycję z bardzo atrakcyjną wg. mnie ceną.i np przy porównaniu z wyceną Quercusa..