Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Adameczek, oczy mnie bolą od tego co piszesz - weź sobie chłopaku (bez urazy, serio) zamiast rzucać się między 2 spółkami, stwórz zdywersyfikowany portfel, np jak chcesz w gaming to: po 15% kapitału na: PLW, TEN, ULT, CFG, ECC = 75%, a resztę 25% na spekułę lub w tym wypadku na Twoim miejscu bym rozważył doważenie na CFG z 15% do 25% (czyli masz 85%), resztę możesz sobie wrzucić w OML - choć z tego co piszesz, i Twoich założeń - to tam moim skromnym zdaniem PLN 5 złotych za akcję zobaczysz tak jak "świnia gwiazdy..." - ale jak chcesz to ok, Twoja decyzja. Nie pchaj się tylko w Boooma (bo palą kasę szybciej niż CFG za kamizelki), F51 już odjechał po premierze (choć tam nigdy nie wiesz), inne jak chcesz, to sobie podziel pozostałe 15% na trzy spekulacyjne po 5% i idź spać spokojnie (chyba, że Ci szeroki strzeli - ale tutaj nigdy nie wiesz / wrodzone ryzyko). Żadne doradztwo, czysta opinia, bez obrazy.