~Tomik

Nie sprzedawać teraz !
Jeśli Jórek nagania na sprzedaż to znaczy żeby nie sprzedawać. Jeśli będzie przymusowy wykup to z tej kasy każdy kto chce sobie kupić Mirbuda to sobie go kupi. Być może jeszcze taniej niż teraz. Jeśli nie będzie przymusowego wykupu to niedługo czeka nas wzrost kursu bo nowe mieszkania się oddają. Potem sąd zmusi Jórka do dywidendy. Na stole są inne opcje dla nas korzystne. Np. wezwanie jeśli Jórek pójdzie po rozum do głowy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.