Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2019-10-02 o godz. 09:02 ~adi napisał(a):
> Twoja rozpierdziucha emocjonalna jest zabawna. Wracając do meritum, wykupuj sobie co chcesz, nawet abonament w play, ale nie pierdziel, że jesteś Lewandowskim z reklamy. Czyli dziel się wiedzą okey'a, ale nie wciskaj, że to Twoja.
moja i okeya analiza niepodoba ci sie to nie krzycz jak dziecko sie zachowujesz szkoda dyskutowac z toba,bo zachowujesz sie jak zaklamany pis zegnam