Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
"(...)nieprawidłowe wykonywanie bieżącego nadzoru nad podmiotem, któremu Spółka powierzyła zarządzanie portfelami inwestycyjnymi wyżej wymienionych funduszy."
"Spółka informuje, iż postępowanie dotyczy wyłącznie sekurytyzacyjnych funduszy inwestycyjnych zamkniętych, których zlecono zarządzanie spółce GetBack S.A. w restrukturyzacji."
Czyli oberwą za działania Kąkolewskiego i jego grupy.