Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
wiesz co stalowy, ja nie pisałem ze Przemek ma kasy na tyle żeby samodzielnie kupic hCz, bo i po co? Przemek ma na tyle kasy żeby odpuscic zabawe w biznes i spokojnie gonic się motorowka po akwenie, który ma za ogrodzeniem firmy, jak śp. starak. jeśli oferta obco brzmiących firm na zakup upadłej, nie pracującej firmy jest/była powazna i celem zakupu było/jest budowanie w Polsce firmy z branzy stalowej to za mniejsza kase mogli przejąć CH, firma z branzy, jak najbardziej, co więcej, firma paracujaca, wypracowujaca ogromne przychody. bez kreatywnej ksiegowosci firma przynoszaca spory zysk netto. Po co wiec bawic się w kupowanie likwidowanej firmy w która trzba wlozyc następne mln pln żeby uruchomicprodukcje i stać się championem na miare mittala, skoro za mniejsza kase można zrobić więcej. upadlosc hCz wg mnie planowana od lat, przejecie (zobaczymy dziś przez kogo) planowane od lat etc.