Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
projekt świetnie wymyślony, dla dzieci i rodziców o zasięgu światowym i przesłaniu chrześcijańskim
niestety, nawiedzony portugalczyk nawalił i draft filmu powędrował do zamrażarki
na dokończenie trzeba pewnie ze 3 mln euro, wszystko zależy od rodzaju animacji: im bardziej szczegółowa i na wyższym poziomie, tym droższa
obecnie 100% praw należy do samej spółki, znajdą koproducenta, to film dojdzie do skutku, warto bo potencjał duży
sama spółka zaczęła całkiem fajnie zarabiać, może z czasem zdecyduje się częściowo z odłożonej kasy wspomóc swoje ip, m in ten film? jednak w tej branży z reguły samemu się nie wykłada kasy, w ten sposób producenci rozkładają ryzyko, choć akurat tutaj nie wydaje się duże, dokończyć plus dobry dystrybutor i biznes by się nieżle zakręcił
odpis zrobiony, teraz gdyby wrócili do sprawy, byłyby same korzyści, łącznie z odwróceniem zapisu
uporają się z wieśkiem i nawałem pracy, to może bardziej się do tego przyłożą, na razie mają inne projekty
https://www.platige.com/pl/project/fabula-pl/fatima/