Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie wiem co masz na myśli wklejając linka z jakimiś ocenami. Świadczy to tylko o tym, że jesteś na giełdzie pół roku i myślisz, że jak jakiś anal coś pisze to ma to jakąś wartość. Ano Ci powiem, że nie ma żadnej, kompletnie żadnej a nawet biorąc pod uwagę, że okoł 3/4 analiz się nie sprawdza to nawet nie warto tego czytać. Powiem więcej, będzie i jest dokładnie inaczej niż anale piszą.
Musisz się sam nauczyć oceniać wartość spółki i samemu podejmować decyzje.
Podejmowane pod wpływem anali, forum będą po prostu nie Twoje.
Dla mnie to neutralnie to śmiech.
Ja Ci zrobię wycenę w tym momencie:
Docelowo kurs spółki w wyniku ponad dwuletniej konsolidacji i boczniaka oczekuje na wystrzał. Do tego dochodzi zbliżająca się informacja o zakończeniu II fazy badań S-Ketaminy. W następstwie czego spółka podpisze dwie umowy parteringowe na UE i resztę świata. Kwoty za obie umowy będą wynosiły szacunkowo 200-400 tysięcy dolarów. Do tego za chwilę spółka rozpocznie II fazę kliniczną PDE10A (kandydat na lek zaburzeń psychotycznych i neuromotorycznych). Pod koniec roku zostanie otwarte jedno z najnowocześniejszych w tym regionie Centrum B+R budowane za prawie 100mln, bez udziału kredytów.
Wycena na dzień 1 lipca 2020 roku: przedział 80-100 PLN.