Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Świetny komunikat się pojawił.
Primebit będzie robił nową wersję Clasha.
Pomijam fakt, że w komunikacie jest pomylone imię i powinien być Jarosław Modrzejewski.
Ciekawsze jest coś innego. Wydawcą Clasha była firma Longsoft Games sp. z o.o. postawiona w stan upadłości. Wspólnikami Longsoftu byli: Piotr Jurek, Jarosław Modrzejewski oraz Ozon Media AB. Dzisiaj Jarosław Modrzejewski jest prezesem Plata Games (o ciekawej historii wpisów w krs sie nie wypowiadam, bo nie o to chodzi).
Interesujące jest:
1. W jaki sposób Jarosław Modrzejewski zatrzymał wyłączne prawa do dysponowania Clash-em?
2. Skoro Jarosław Modrzejewski ma firmę, która tworzy gry to do czego (oprócz pieniędzy) jest mu potrzebny Primebit Games?
3. Czy naprawdę w Primebit Games już się skończyły pomysły na własne produkcje?