Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
1) Czy CFG planuje rozbudowę zespołu do jakiejś wielkości i utrzymanie najlepszych osób? Na przykład w trailerze Bandit pojawia się nazwa studia (69). Czy jeśli gra nie wejdzie do produkcji, to zespół i spółka się rozstają? 2) Co oznacza wydawanie gier przez CFG? Czy ktoś w spółce zajmuje się ich promocją? Czy udział w przychodach z Builders of Egypt ma szansę być istotny dla wyników Spółki? 3) Wydaje się, że PlayWay jest znacznie mniej zaangażowany w promowanie trailerów CFG, niż innych spółek zaleznych. Czy jest to docelowy stan, czy trwają rozmowy o zmianie tego stanu rzeczy? 4) Kto tworzy wersję mobilną Phantom Doctrine i jak posuwają się prace? 5) Czy Zarząd rozważał zmianę nazwy spółki? Nic nie pozostało pozytywnego z dawnej reputacji CFG, nawet Hard West 2 powstaje zewnętrznie. Zmiana marki i początek promocji w mediach giełdowych mogłaby być prawdziwym nowym startem dla Spółki. 6) Najważniejsze - spółka nieco lawiruje z ilością aktywnych i produkowanych projektów. Czy można umieścić na stronie dokładną tabelkę z grami i ich statusem (trailer, w produkcji, zmrożone)?