~narcos

A czy ja szukam winnych?? piszę jak wg. mnie jest a Ty Swoim wpisem w pewien sposób to potwierdzasz i pytanie gdzie będziemy z kursem jak za granica interes też się nie będzie spinał a konkurencja tam nie śpi. New Connect rządzi się swoimi prawami a ze swojego doświadczenia wiem że spółki często wchodzą tutaj żeby pozyskać w tani sposób kapitał a pózniej mają akcjonariat w ...... Nie mówię że tutaj jest tak samo ale pewne rzeczy wskazują że może być podobnie. Jak by wszystko było takie transparentne w spółce to już bylibyśmy na parkiecie głównym jak swego czasu zapewniał Prezes ale widać nie spieszy im się tam z jakiegoś powodu. Mnie do tej pory zastanawia "zdarzenie jednorazowe" bo nie przypominam sobie żeby Prezes pomimo pytań konkretnie odpowiedział na pytanie co to było a odpowiedż była troszkę wymijajaca.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.