~ja

Dnia 2019-07-26 o godz. 13:14 ~re-Hej napisał(a):
> Dnia 2019-07-26 o godz. 13:04 ~Hej napisał(a):
> > A co, ten ktoś jest wobec nas w porządku, że mają go wszyscy głaskać?
>
> O kim piszesz Hej?
> O Hajdarowiczu, o Szczęsnym który nie chciał ujawnić obrotu akcjami czy o abc który walił rasizmem prawie we wszystkich komentarzach bezkarnie?

Gdybyś miał cień dowodu to już byś to ogłosił na forum. Rozsiewasz pomówienia w wiadomym celu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.