uczen36

Na giełdzie jestem od roku czasu i tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia jak staży wyjadacze o co w tym wszystkim chodzi. Początek miałem bardzo dobry bo można było ładnie zarobić ale emocje niestety zwyciężyły ale i tego trzeba się nauczyć. Czytam dużo forum różnych spółek i tyle ile ludzi na świece tyle pomysłów. Jestem akcjonariuszem termo i od czasu do czasu zaglądam tutaj a tylko dlatego że wiem już że to spółka dla wytrwałych. Wypowiem się na temat spółki co myślę o niej. Zakupiłem ponieważ uważam że to spółka przyszłościowa. Wiele przeczytałem na temat technologi jej oraz czym się zajmuje. Widzę w niej przyszłość ale jak zawsze jest ale i to duże. Każdy który zainwestował w tą spółkę chce zarobił tak jak i ja. Nie zmam ludzi zarządzających bo to najważniejsze. Zdanie moje jest takie że brak w spółce dobrego menadżera który sprzedawał by produkty. Termo podpisało wiele umów i na tym etapie kisi się. Gdzie fotowoltaika gdzie współpraca między elektrowniami . Brak info- brak działania. Zarząd to jedno, pracownicy to drugie, produkt to trzecie brak najważniejszego czwartego punktu (???). Życzę wszystkim akcjonariuszom rozsądnych decyzji i wypowiadania się ( krytyki też wysłucham bo tego pewnie nie braknie ). powodzenia

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.