~te

Dnia 2019-06-29 o godz. 05:42 kristoffer58 napisał(a):
> Dnia 2019-06-26 o godz. 07:04 ~ciotka napisał(a):
>
> > To prawda, ja też nie mogę patrzeć na te kwilenia z haków, choć bardziej wywołuje to u mnie litość i wpółczucie.
>
> A ja mam bekę i to niezłą.
> Najbardziej mnie śmieszy Grzesio alkon, znany jako swój.
> Jego wiara w te bzdety sięgała kokardy. Stracił tu wszystko, nie ciął strat nawet wtedy, gdy gładki szósty termin gwarancji wyznaczał a MAJU torbą WAHAJU SRAHAMIDOWI link
>

magik z LGBt ha ha .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.