~SWISS

Sadzac po arkuszach i tym co sie dzieje zaczynaja sie gierki. Warto byc przygotowanym na numery spekuly. Jak narazie widze ,ze zagrywki sa bardzo gpw-owskie. Przejrzyste.Naiwnie proste( prostackie) Powtarzam sie.Przelomem byly certyfikaty zaufania od cichociemnych z USA. Technologia za ta cene wyglada na atrakcyjna. Jankesi forse robic potrafia i nie komprmitowaliby sie zatrudniajac do spolki nie majacej perspektyw. Nikt z tych ludzi nie ryzykowalby osmieszenia sie w branzy. Na tym ja bazowalem biorac kontrariansko. Nie zajmuje sie i nie spekuluje ile wzrosnie i w jakim czasie. Wystarczy mi ze maja potwierdzenie atrakcyjnosci . 80% ponizej ceny ,ktora trzeba wylozyc na podobne programy ,dziala na wyobraznie .Po jakims czasie moga to zaczac zmieniac. Skromnosc sie oplaca. A wiem co mowie. Pod warunkiem,ze ma sie do zaoferowania excelentna usluge, warto zaoferowac ten pierwszy raz gratis nawet. Ludzie to potrafia docenic i wracaja.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.