fizol

Dnia 2019-06-26 o godz. 13:02 ~GPW_master napisał(a):
Tylko głupcy mogą liczyć na dobre serce TD.

Teraz Ciebie skierowali na ost front ? Człowiek_Famuru wytrwał tu jeden dzień :). Ta kreseczka w nicku to wasz znak firmowy ?
Powiedz w centrali, że tylko głupcy mogą łyknąć wasz kit. Całkiem niedawno prezes czempiona obiecywał tu nową strategię.
I z godziny na godzinę mu się odmieniło :). Musi coś wisieć w powietrzu, że ich tak przypiliło. Jak tacy chapole dają z dobrego
serca / :))) / 33% ponad kurs, to znaczy - że gotowi są dać dużo więcej. Nie ma żadnego ryzyka w olaniu 1. wezwania.
Dowiemy się ile tak naprawdę im brakuje, i pomyślimy czy odpowiedzieć na 2..
ps
Jutro też nam podrzucisz jakieś złote myśli, czy już zastąpi Cię ktoś inny...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.