bialoczerwony1972

Bo wiedziała że jak się nie zapisze to i tak zostanie wyciśnięta :)

'W wezwaniu ogłoszonym przez Roseville Investments (grupa Also) i MCI zawarto transakcje na ponad 34,7 mln walorów. Przedmiotem wezwania było ponad 46,5 mln akcji. Zapisy kilka razy przedłużano. Rozliczenie transakcji nastąpi 25 czerwca. Przejmujący będą kon'trolować łącznie ponad 90,6 proc. akcji.
- To otwiera drogę do nabycia wszystkich pozostałych akcji spółki i docelowego wycofania jej z obrotu na GPW - mówi "Parkietowi" Maciej Kowalski, partner w MCI Capital TFI.''
 

link 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.