Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
@mucka Ty tak naprawdę ? Przecież Ci napisałem, że 500+ nie zrealizowało podstawowego celu. Co tu piszesz o wielodzietnych, którzy utrzymywali bezdzietnych. Co za bzdura. Dzieci chce się mieć albo nie. Żadne 500+ nie wpłynie na decyzję no chyba, że wpływa ale wtedy dzieci się ma w celu zarobkowym a to PATOLOGIA. Państwo nie jest od tego, żeby rozdawać. Państwo ma za zadanie dbać o swoich obywateli. Żeby coś dostać trzeba coś od siebie dać. Dlatego powinny być wprowadzone ulgi na dzieci dla pracujących a nie datki dla posiadaczy dzieci. Taka mała różnica a ma duży wpływ na gospodarkę. Wbrew temu co mówią w dzienniku telewizyjnym, w gospodarce nie jest dobrze. Są ogromne zatory płatnicze i coraz mniejsze zamówienia. Co do COG to właśnie jest wygaszany kolejny piec hutniczy, kiedy przyjdzie czas na ich stalownię ? Przecież COG jedzie na prądzie więc zaraz koszty wytworzenia przekroczą cenę sprzedaży. Komu zawdzięczamy takie ceny ? Kto zatrzymał budowę wszystkich farm wiatrowych od 3 lat ? Ba kto pozrywał kontrakty na OZE ? Tak @Mucka to właśnie prawa i sprawiedliwa partia chciała być mądrzejsza od całej Unii tylko nie wiedzieć czemu w wyborach tak bardzo się do niej pchali. Wystarczy już o polityce. Jest Ci dobrze z 500+ to ok tylko nie przekonuj na forum spółki, że partyjniacy znają się na ekonomii bo to nie jest prawda.