~flcn

Tak właśnie działa młyn Romana. Jest wezwanie na 4,25 a tu „rynek” handluje akcjami poniżej ceny wezwania :DDD Sam kupuje i sam sobie sprzedaje a KNF ciągle udaje, że tego nie widzi. Co do wezwania to jakoś nie widzę stanowiska zarządu co do zaproponowanej ceny. Ciagle się zastanawiają czy liczą i przeliczają ? Przy kupowaniu ALC powyżej 5 PLN takich przeliczeń nie robili bo cena była bardzo atrakcyjna ale kupowali od Romana. Teraz chcą kupić od ulicy więc nie ma atrakcyjnej ceny, jest tylko cena jakiej wymagają przepisy. PS. Co z WZA ? Chętnie udam się do pałacyku Romana posłuchać zarządu uzasadniającego „godziwą” cenę wezwania.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.