Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2019-05-14 o godz. 13:18 ~Groteska napisał(a):
> Kłamiesz jak zwykle. Chodzi przede wszystkim o to, czy lek zadziała w drugim wskazaniu - depresji dwubiegunowej. Zmiana formy podania to też nie jakas błachostka - wiąże się z tym wieloletnia procedura badawcza i nie jest jasne czy wyniki będą pozytywne.
> >
> > Poza tym, jeśli okaże się że ukradli know-how od GSK to z projektu nici, bo nowa droga podania opiera się na tym inhalatorze
> >
> > Bardzo negatywnie na Celon, jak i na inne mazowieckie biotechy, wpływa tez wyłączenie Mazowsza z koperty unijnej co oznacza brak dotacji z UE. Rzad musi podjąć jakiś program wzmacniający finansowanie tych spółek, inaczej będzie wielka klapa. Zyski, które te spółki sa za male by sfinansować programy badawcze
> >
> >
> > A wystarczyło posłuchać Groteski i nie przepłacać kilkadziesiąt procent. Wasza sprawa
Mądrego to i miło poczytać :)