~adam

Adrian- nie słuchaj naganiaczy spadków ze spekuły -typu Henk-oni zauważyli super okazję i chcieliby powrotu na 1.05 aby się zatankować-ale niestety spółka jest już zebrana i odjeżdża-teraz kumaci inwestorzy mają głos-a oni dobrze wiedzą jaka będzie wartość księgowa 1 akcji po spłacie 205 mln zadłużenia - kasy-pozyskanej ze sprzedaży 95 % PBsz SA.Oni także umieją dobrze liczyć a wszyscy wiedzą ,że niezależnie od sposobów księgowania - minimalna wartość księgowa 1 akcji nie może być mniejsza niż 2.60 zł. Spółka przez ostatnie pół roku została maksymalnie zebrana. FAMUR będący właścicielem 65 % akcji-w wyniku ogłoszenia dla PTH nowej strategii-uczyni z niego silny podmiot gospodarczy i giełdowy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.