~Sympatyk

Dnia 2019-05-03 o godz. 01:09 ~GLG napisał(a):
> Będzie albo nie będzie.?

Nie jestem jasnowidzem.
Jestem optymistą i uważam, że skoro stworzyli skuteczny lek który jest objęty patentem i uzyskał poprzez wstępne badania kliniczne szereg pozytywnych opinii, - to po wyjaśnieniu spraw związanych z dofinansowaniem i osiągnięciu porozumienia z Apollem ruszą pełną parą do przodu. Trzeba dodać, że na tym nie kończą się ich projekty i badania z nimi związane.
Obecna cena akcji jest bardzo niska i zakładam, że więksi akcjonariusze co nabywali je po 2 zł na pewno nie sprzedadzą ich po 60 groszy. Zresztą jak widać free float % nie uległ zmianie. (https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2019-02/0000109093_201902180000118293.pdf) strona 5. Ruch na akcjach nie duży, - Czyli, że jakoś nikt nie ucieka.

Ale można i tak:
Lek do kitu, nie będzie dofinansowania, firma nie odpowiada na e-maile i telefony, akcji nie można się pozbyć nawet po niskiej cenie bo za mały popyt, będzie upadłość i po filipku.

Oceny pozostawiam zainteresowanym.

pozdro.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.