~elb

Sądzisz, że Sztuczka oszukał banki, które są tak głupie, że dały taki wielki kredyt bez zrobienia swojego audytu?

Zakładając też, że Sztuczka jest realnym właścicielem swojego pakietu akcji, to po co miałby niby okradać swoją spółkę? Gdyby chciał wydoić więcej kasy z gniota to legalnie podniósłby sobie pensję albo regularnie płacił sobie jakieś ekstra premie, nagrody lub systematycznie płacił dywidendę, po co miałby jeszcze sam siebie kantować.

Dom z basenem sobie wybudował (co prawda przegiął z tym widokiem na cmentarz) a na hulanki, opłaty i wypasione jedzenie z pensji pewnie mu wystarcza, po co więc miałby jeszcze kraść, czy chachmęcić z klientami. Przy jego wieku i pozycji to stawiałbym raczej na systematyczną chęć budowy swojego pozytywnego wizerunku a nie kreowania się na złomowego lumpa  

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.