Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Getin i idea specjalnie na koniec roku wysypały wszystkie brudy po to zeby to już się za nimi nie ciągnęło.Tak jak ktoś pisał wcześniej zaczynamy od nowa.O wycenie idea banku wysokości 20 zł zapomnijcie raz na zawsze.Weszlismy na inny pułap notowań i inna politykę zarządzająca banku.Sypanie w tym tygodniu napewno będzie to nieuniknione.Ale co do bankructwa to raczej wątpliwe.Idea od 5 miesięcy nie spełnia norm i zarząd dobrze o tym wie jednakże otwierają niwe biura w trójmiejskie a to znaczy o tym se sytuacja jest ciężka ale stabilna wszystko w temacie.Profesor Pruski to ekstraklasa jeżeli chodzi o menadżerów w Polsce i dobrze wie co robi.Dostal od Czarneckiego proste zadanie wyczyścić i wyjść na prosta o to tu chodzi.Jezeli widział by inne rozwiązanie napewno by z niego skorzystał.Bank będzie mniejszy niż obecnie ale najważniejsze zeby zarabiał to wszystko.Nie wydarzyło się nic nowego poprostu uporządkowaliśmy sprawy z lat poprzednich.Ja holding dokupuje.