Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
.......zajmujące krótkie pozycje. Tylko mało kumaci mogą podejrzewac, że sprzedają, uciekajac w panice tzw."leszcze , którzy kupili z myślą o zarobku - czyt. wzrostu wartości akcji. To nie oni ! Oni tylko patrzą i płaczą. Krótka pozycja ( sprzedaż bez posiadania akcji) polega na zarabianiu właśnie na spadkach i im większych, tym zysk większy. Tu nie działają żadne analizy, wykresy i diabli wiedzą co jeszcze - takich spółek to nie dotyczy. Kursem - tylko dla nich korzystnym - kierują instytucje ( duzi) mające na to wpływ. Wam pozostaje tylko, na nic nie mająca wpływu .......modlitwa. Piękna katastrofa, a wystarczyło posłuchac ........mądrzejszych! Tak na marginesie dodam, że zarabiac na wzrostach można również, zajmując długie pozycje czyli odwrót ( tzw.kupno) ale to mało prawdopodobne, aby dotyczyło takich spółek. Fundusze po"oddaniu" ( odkupieniu) - nazwijmy -"pożyczonych ", sprzedanych akcji na poziomie ich satysfakcjonującym, wyjdą z tych inwestycji, zostawiając drobnych samym sobie. Zostaliście panie i panowie " inwestorzy" wyrolowani, najbardziej przez rządzących spółkami należących do Lesia Cz., którzy zataili przed wami ( znane zapewne od dawna) złe informacje wykorzystane przez drapieżne .......fundusze.