~emiru

Dnia 2019-04-25 o godz. 21:50 ~jasiu napisał(a):
> zrobią wezwanie po 50gr, kto jeszcze nie zapomni że ma papier to zarobi na rolkę srajtaśmy

Średnia za ostatnie 6 miesięcy obrotu wyniosłaby mniej więcej 1,01 zł (o ile dobrze liczę). Wartość absurdalna zważywszy, że jeśli brać pod uwagę raport sprzed roku i obecny kurs rynkowy EUR, to sama wartość księgowa na akcję wynosi około 23 zł. Tym nie mniej z tego, co czytam, to wycena rynkowa jest wiążąca dla spółki i zdaje się Peixin nie musiałby zapłacić więcej. Czy też musiałby zapłacić tzw. wartość godziwą, która w tym wypadku z całą pewnością jest znacząco wyższa? To trzeba by zapytać eksperta.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.