Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
greta [87.239.222.*]2019-04-18 14:35
"Ja uważam że będzie miła niespodzianka dla inwestorów i podzielą się zyskiem. Po tylu latach czekania coś nam się w końcu należy. Skoro w raporcie napisali ze 2,9 mln jest pewne to po co kisić kasę w firmie"
Witam Nową na forum, też uważam podobnie,po co kisić kasę w firmie,jak można kupić przychylność rynku,poczekajmy czy Prezes trafił z prognozą, czy się minął .. Czasu zostało niewiele do publikacji.