Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wszystkie pomysły PIS o rozdawnictwie są pod wybory.Uważam,że wygrają wybory jesienią,ale nie będą mieć większości w Sejmie.
Z drugiej strony opozycja oparta na antypisie też może mieć krótkie nogi w wyścigu o większość, stąd też mogą być drugie wybory w krótkim czasie.Wiosną 2020 Duduś już może nie pomoże,Stąd też czeka nas chybotanie jak na pełnym morzu,ile głów tyle teorii.
Celon pharma prze do przodu niezależnie od politycznych wojenek. Od OFE chętnie odkupią akcje PPK.