~jewriej

jutro go juz nie bedzie dzis była szansa sie zapakowac a jak wiadomo kto sie wacha zostaje bez towaru
chlop chcial dzis wystraszyc kilku ladnie zapakowanych ale nie przewidzial ze to nie leszczyna tylko silne rece i papier zostanie podany w odpowiednim momencie a teraz nie jest czas na sprzedaz tylko na kupno
jesli sie myle to jutro bedzie mozna kupic taniej ja czekam na papier po 25 gr tam bede grubo łykac tak jak ostatnio
ps. podałem troszke papierka po 40 groni a jak widac konsolidacja trwa wiec jeszcze kilka kółek da sie zrobic

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.