~Frank

Dnia 2019-04-07 o godz. 19:38 ~Qm napisał(a):
> Ale tutaj już naprawdę drobnica ma tylko akcję. Pewnie góra 50-100k. Reszta w rękach funduszy.
> > Dlatego nikt skarżyć i sądzić się nie będzie :)

A fundusze to wg Ciebie skarżyć już nic nie mogą, skoro jak twierdzisz te wszystkie 40 mln akcji jest już dawno w rękach funduszy? To po co te fundusze skupiły te wszystkie 10 mln akcji z FF od drobnicy po 40 gr, żeby teraz móc je sprzedać po 2 gr drobnicy? W jakim celu i jaki to ma sens? Chyba tylko żeby powiększyć własną stratę, a umożliwić drobnicy wyjście z tej chybionej inwestycji. Prawdziwi Samarytanie pracują chyba w tych funduszach.

A porozumienie akcjonariuszy Wojciech Wolny, IT Works, Euvic posiadający 3 mln akcji to też drobnica? A Sylwester Biernacki posiadający 2 mln akcji to również drobnica? I co przyjmą tą stratę na klatę i podziękują Zarządowi Qumaka za to że emisja serii L nie została dopuszczona do obrotu, chociaż została już opłacona. Trochę to wszystko wydaje mi się dziwne.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.